Zmenšení prsou a následnè vložení implantatů

Petra (02.05.2018

Dobrý den,mám v plánu po ukončení kojení podstoupit zmenšení prsou mám 95F,ale když koukám na fotografie a videa po zmenšení a modelaci prsou ,tak se mi nelíbí.Chtěla bych mít hezký pevný kulatý prsa,proto bych chtěla implantáty.Má otázka zní zda je to možnè a jaká je přibližná cena děkuji

24.5.2018 11:57:50 / PlastikaPraha.cz
Vážená paní Petro, předem děkujeme za Vámi projevený zájem. Cena augmentace + modelace prsů je dle rozsahu 49 - 51.000,-Kč, včetně veškeré pooperační péče (převazy, kontroly), celková anestezie 5.000,-Kč, podprsenka 1.100,-Kč. Cena implantátů je závislá na typu (28-46.000,-Kč). Nezbytná doba hospitalizace je do druhého dne po operaci (1.700,-Kč), předoperační vyšetření 2.500,-Kč. Před každým zákrokem je nezbytná osobní konzultace (500,-Kč), v rámci které Vám bude lékař schopen, na základě objektivního nálezu, sdělit konkrétní přesné informace. Budete-li mít zájem se na tuto osobní návštěvu objednat, můžete mne kontaktovat přímo na tel. čísle 608369436. Přeji Vám hezký den. Eva Dudařová, asistentka Dr.Doležala

Zpět

Reagovat na dotaz

Jméno
Otázka
Dotaz