Reaugmentace

Madla (08.03.2018

Dobrý den. Ráda bych se informovala na reaugmentaci na Vašem pracovišti. 03/2008 jsem byla operována Implantáty Mentor 375 střední profil. Nyní mě na preventivní kontrole byla zjištěna ruptura do 8mm na levém prsu. Nepozoruji na sobě žádné komplikace, žádný úraz , ba naopak,prsa měkká,nebolestivá, byla jsem velmi překvapená z informace paní doktorky. Na mamografu bylo vše v pořádku a sono s tímto výsledkem. Nerada bych paní doktorce její verdikt chtěla zpochybňovat , ale jelikož při mém vyšetření řešila přes telefon nějaký případ jiné pacientky a přišla mi nesoustředěná tak jsem začala mít trochu pochybnosti zda se nemůže třeba o omyl(nějaký stín). Po vyšetření mi rychle sdělila, že bych si to do půl roku měla nechat opravit a bylo. Nicméně bych se Vás chtěla zeptat, jestli by se takový omyl mohl stát a mám raději podstoupit sonografické vyšetření ještě u jiného lékaře, abych měla jistotu, že operace je opravdu na místě. Pokud ano ráda bych podstoupila reoperaci u Vás. Poté bych měla dotaz jak takováto operace probíhá, jestli se po vyjmutí implantátů opět tvoří vazivové pouzdro nebo se nový implantát vkládá do původního. Jaká je v případě dobrého hojení návratnost do zaměstnání (pracuji manuálně), ale nic těžkého. V neposlední řadě na finanční otázku. Nechci vypadat jako, že lékařům nedůvěruji, ale vzhledem k tomu, že jsem právě u augmentace měla po operaci trochu problémy s tlakem se do anestezie moc nehrnu pokud by to nebylo nutné. Děkuji předem za odpověď Madla

Zpět

Reagovat na dotaz

Jméno
Otázka
Dotaz