Novinky

8.ročník projektu Nový život díky plastice vyhlášen!

22.6.2018

V posledním díle  7.ročníku projektu Nový život díky plastice na STREAM TV vyhlásil Dr.Doležal se svým týmem nový, již osmý ročník projektu. Své přihlášky můžete zasílat do 30.září 2018 prostřednictvím:  www.novyzivotdikyplastice.cz7.ročník projektu Nový život díky plastice měl dnes premiéru na Stream.cz

15.5.2018

 Od 15.května můžete sledovat každé úterý na STREAM TV premiéru sedmé řady seriálu Nový život díky plastice. I v tomto ročníku Vás budou životními příběhy účastnic projektu provádět známé osobnosti. Můžete se těšit na Báru Basikovou, Petra Koláře nebo Lucie Křížkovou-Váchovou.Své přihlášky do projektu můžete zasílat až do 20.října

3.10.2017

Díky velkému zájmu o projekt Nový život díky plastice prodloužil Dr.Doležal termín pro přihlášení. Své přihlášky můžete zasílat do 20.října prostřednictvím:  www.novyzivotdikyplastice.czDr.Doležal vyhlásil 7.ročník projektu Nový život díky plastice

27.6.2017

Na večírku při příležitosti slavnostního zakončení 6.ročníku projektu Nový život díky plastice vyhlásil Dr.Doležal společně s Bárou Basikovou nový, již sedmý ročník projektu. Své přihlášky můžete zasílat do 30.září prostřednictvím:  www.novyzivotdikyplastice.cz6.ročník projektu Nový život díky plastice měl 10.dubna premiéru na STREAM TV!

14.4.2017

Od 10.dubna můžete sledovat každé pondělí na STREAM TV premiéru šesté řady seriálu Nový život díky plastice. I v tomto ročníku Vás budou životními příběhy účastnic projektu známé osobnosti. Můžete se těšit na Báru Basikovou, Petra Koláře, Ravena nebo Martina Zacha. 
https://www.stream.cz/porady/novy-zivot-diky-plastice/serie/6-rada6.ročník projektu Nový život díky plastice již v plném proudu

17.1.2017

O víkendu 7. a 8. ledna 2017 proběhla první polovina operací v rámci projektu Nový život díky plastice 6. Druhá polovina plastických opercaí proběhne v únoru. Během tohoto víkendu byly natáčeny záběry pro dokumenty na TV Stream a navštívila nás paní Bára Basiková, hlavní patronka projektu.Seznam účastnic projektu Nový život díky plastice VI.

11.11.2016

S radostí zveřejňujeme seznam nových účastnic již 6.ročníku projektu Nový život díky plastice:

Beáta (Hořovice)
Monika (Praha)
Karin (Trnovec nad Váhom)
Šárka (Velké Popovice)
Irena (Střítěž)
Lucie (Praha)
Ivana (Litoměřice)
Olga (Jindřichův Hradec)
Markéta (Habartov)
Johana (Hradec Králové)

Gratulujeme!

Tým kliniky Plastika Praha Dr. Doležala a hlavní patronka projektu Bára Basiková

 Dr.Doležal navštívil kongres ISAPS v Japonsku

26.10.2016

Pan doktor Doležal je v těchto dnech na kongresu plastických chirurgů ISAPS 2016 ve městě Kyoto v Japonsku. http://www.isapscongress.org

Příjem přihlášek do 6.ročníku projektu byl ukončen

18.10.2016

Rádi bychom Vám poděkovali za velké množství zaslaných příběhů do 6. ročníku projektu.Příjem přihlášek byl již ukončen. Pan doktor Doležal se svým týmem a hlavní patronkou projektu, Bárou Basikovou bude v těchto dnech vybírat nové ženy nebo muže, kteří se zúčastní již 6.ročníku Nového života díky plastice. Výhlášení vybraných účastníků proběhne v pátek 11.11.2016.Prodloužení možnosti zasílání přihlášek do projektu NŽDP.

3.10.2016

Vzhledem k velkému zájmu o projekt Nový život díky plastice jsme prodloužili příjem přihlášek. Své příběhy s fotografiemi můžete zasílat do neděle 16.10.2016 prostřednictvím http://www.novyzivotdikyplastice.cz/6.ročník projektu Nový život díky plastice právě zahájen!

22.8.2016

Hlavní patronka, paní Bára Basiková, ve čtvrtek 18.8. 2016  vyhlásila na facebookovém profilu Dr.Tomáše Doležala již šestý ročník projektu Nový život díky plastice. Své přihlášky posílejte na web projektu Nový život díky plastice.Slavnostní zakončení 5.ročníku projektu Nový život díky plastice

21.6.2016

Zpěvačka Bára Basiková zakončila dne 16. 6. 2016 v Galerii Malostranské besedy, v rámci slavnostní V.I.P. party, již pátý ročník charitativního projektu Nový život díky plastice Dr. Tomáše Doležala a kliniky Plastika Praha. Nový život díky plastice je naprosto jedinečný charitativní projekt Dr.Tomáše Doležala, první svého druhu v České republice. Je určen všem, které trápí viditelná a pomocí plastické chirurgie odstranitelná vada na kráse. Akce, pořádané Plastikou Praha, se zúčastnila řada známých osobností podporujících projekt – Bára Basiková, Petr Kolář, Lucie Váchová-Křížková a další. První dva jmenovaní na slavnostní party také vystoupili. Dr. Doležal pomohl již v pátém ročníku projektu nejen osmi ženám a jednomu muži k lepšímu životu a nalezení ztraceného sebevědomí, ale vybranými finančními prostředky od účastníků a partnerů projektu domovu s laskavou péčí o nemocné seniory Sv. Karla Boromejského.V.ročník projektu Nový život díky plastice již na Stream.cz

4.4.2016

Od 4.dubna můžete sledovat každé pondělí na STREAM TV premiéru páté řady seriálu Nový život díky plastice. I v tomto ročníku Vás budou životními příběhy účastnic projektu známé osobnosti. Můžete se těšit na Báru Basikovou, Petra Koláře nebo Lucii Váchovou-Křížkovou. https://www.stream.cz/porady/novy-zivot-diky-plastice/serie/5-rada-2016Dr.Tomáš Doležal se zúčastnil konference ISAPS

1.3.2016

Dr.Tomáš Doležal se zúčastnil mezinárodní konference ISAPS (International Society of Aesthetic Plastic Surgery - Mezinárodní asociace estetických plastických chirurgů) v Agře (Indie), 25.- 28.2.2016.

V časopisu Instinkt vyšel rozhovor s Dr.Doležalem

31.1.2016

V aktuálním čísle časopisu Instinkt vyšel rozhovor s Dr. Tomášem Doležalem a Bárou Basikovou, hlavní patronkou projektu Nový život díky plastice. Rozhovor je věnován projektu i různým úhlům pohledu na plastické operace.

5.ročník projektu Nový život díky plastice je ve své polovině!

16.1.2016

Devět účastníků 5.ročníku projektu Nový život díky plastice bylo již odoperováno. Celý průběh účasti v projektu byl jako vždy natočen a připraven pro desetiminutový dokument za účasti patronů, známých osobností v čele s Bárou Basikovou.

5. ročník projektu Nový život díky plastice - vyhodnocení

23.11.2015

Je naší milou povinností vyhlásit deset účastníků 5.ročníku projektu Nový život díky plastice. Všem děkujeme za zaslané přihlášky a vaše životní příběhy.
Bára Basiková a Dr.Tomáš Doležal

  • Kristína (Malacky)
  • Klára (Varnsdorf)
  • Aneta (Blansko)
  • Klára (Praha)
  • Andrea (Praha)
  • Nikol (Volary)
  • Květoslava (Teplice)
  • Nela (Jirkov)
  • Michal (Praha)
  • Marie (Č.Budějovice) náhradní účastnice


Příjem přihlášek do 5.ročníku projektu Nový život díky plastice ukončen!

10.11.2015

Děkujeme za zaslané přihlášky do 5.ročníku projektu Nový život díky plastice. V současné době čteme Vaše životní příběhy a studujeme fotografie problematických partií Vašeho těla. Nové účastníky projektu vyhlásíme díky velkému počtu přihlášených až v pondělí 23.listopadu. Tým kliniky Dr. Tomáše Doležala.

5.ročník projektu Nový život díky plastice právě zahájen!

27.6.2015

Hlavní patronka, paní Bára Basiková, ve středu 24.6. 2015 na TV Stream vyhlásila již pátý ročník projektu Nový život díky plastice. Své přihlášky posílejte na web projektu Nový život díky plastice.4.ročník projektu Nový život díky plastice byl slavnostně zakončen.

24.5.2015

Zpěvačka Bára Basiková zakončila dne 24. 5. 2015 v Galerii Malostranské besedy, v rámci slavnostní V.I.P. party, již čtvrtý ročník charitativního projektu Nový život díky plastice Dr. Tomáše Doležala a kliniky Plastika Praha. Akce, pořádané Plastikou Praha, se zúčastnila řada známých osobností podporujících projekt – Bára Basiková, Martin Zach, Petr Kolář, PhDr.Lenka Tomešová, Lucie Váchová-Křížková a další. Dr. Doležal pomohl již ve čtvrtém ročníku projektu nejen deseti ženám k lepšímu životu a nalezení ztraceného sebevědomí, ale vybranými finančními prostředky od účastnic a partnera projektu, společnosti AMI Praha a.s., občanskému sdružení Caballinus (hipo-rehabilitační aktivity pro děti s centrálními koordinačními poruchami) a domovu s laskavou péčí o nemocné seniory Sv. Karla Boromejského.


foto M.Ležák


<< <  1  2  3  > >>