Modelace prsů

Pavlína / Praha - modelace prsů

Dobrý den, pan doktor je úžasný člověk, všechno při konzultaci skvěle vysvětlil. I přes malé komplikace, které nastaly po operaci, se mnou vždy všechno konzultoval osobně a nebo telefonicky, pokaždé byl velmi vstřícný a ochotný. Konečně mám prsa, za která se nemusím stydět. Děkuji pane doktore zvedl jste mi sebevědomí.

celý článek

 

Dáša / Poděbrady - modelace prsů

Dobrý den, koncem května jsem podstoupila modelaci prsou a musím konstatovat, že pan doktor Doležal je opravdu jednička ve svém oboru. Jsem velice nadšená nejen z jeho výkonu, ale i z jeho přístupu ke člověku, jako takovému. Je velice příjemný, vstřícný, prostě profesionál. Proto jej můžu vřele doporučit všem ženám, které se na tuto či jinou operaci prsou chystají.

celý článek

 

Markéta / Čkyně - modelace prsů

Dobrý den,náhodně jsem narazila na Vaše stránky a všimla si co jste udělaly pro ženy a dívky které měly se svým tělem různé komplexy.Velice mne toto zaujalo,jelikož mám stejný problém jako některé výherkyně.Tyto operace jsou celkem nákladné a každý si to nemůže dovolit.Bylo to od Vás velice hezké.Asi nezáleží tolik na kráse,ale když se každý den probouzíte a večer usínáte s problémem je to opravdu těžké.

celý článek

 

Lucie Turková / Praha-východ - modelace prsů

Dobrý den, jsem asi měsíc a týden po operaci po asymetrii, rozdíl v prsou skoro 3 čísla, a výsledek je úžasný!!! Pan doktor Doležal má zlaté ruce. S jeho prací jsem moc spokojená a jsem teď úplně jiná... moc šťastná!!! Konečně mi stouplo sebevědomí a cítím se jako žena. A tímto bych panu doktorovi chtěla moc moc moc poděkovat za jeho práci. Taky bych chtěla pochválit sestřičky na soukromé klinice kde jsem podstoupila plastickou operaci. Sestřičky byly moc hodné a příjemné. Kdo má stejný problém jako já a bojí se že se výsledek nepovede, doporučuji osobně pana Doležala.Když jsem se probudila po operaci, nic mě nebolelo a když jsem poprvé uviděla výsledek, nemohla jsem uvěřit jak krásnou ženskou ze mě pan doktor udělal. Děkuji vám pane doktore...

celý článek

 

mamina, 31 let, 2 děti / Trutnov - modelace prsů

Nenašla jsem lepší způsob, jak panu dr. Doležalovi dostatečně poděkovat, tak píši svoje DOPORUČENÍ pro všechny z Vás, které touží po změně a nemůžou se rozhodnout... Děkuji za jeho lidský a profesionální přístup, provedení operace a před- i pooperační péči, za úžasný tým, kterým se obklopil. Rozhodovala jsem se dlouho, dokonce jsem byla už objednaná na jinou kliniku, ale pořád mi něco "vadilo" - nebyla jsem si jistá, i když jsem toho hodně přečetla a posbírala reference. Pak jsem se rozhodla zrušit objednanou konzultaci a objednala jsem se k panu dr. Doležalovi. Najednou se mi ulevilo a byla jsem si jistá, že jsem našla správnou cestu. Poslechla jsem svůj 6. smysl a splnil se mi můj sen! Ještě jednou děkuji za krásný výsledek Vaší práce!

celý článek

 

Anonym

Protože v čekárně nejen sedím a čekám, ale i poslouchám- posílám pár anonymních pochvalných postřehů nejen k vaší práci.

Kdyby jste měl pro nás pacientky připravený malý hodnotící dotazník, určitě by vás naše „psaníčka“ podporovala a vychvalovala. Jen nám jej radši nepřipravujte v den odchodu po operaci, to jsme ještě moc bolavé a ufňukané….Po měsíční kontrole u vás by to bylo asi ideální/ prsa už máme zdomácnělá, odzkoušená, pochválená, jizvy už jsou zhojené a dbáme vašich rad a doporučení…/

celý článek

 

Lenka

Vážený pane doktore,

dovolte mi ještě i tímto dopisem vyjádřit velký dík za provedenou operaci a obdiv k profesionalitě celkové vaší péče o mne před i po operaci.

Před 10 lety jsem podstoupila operaci /augmentaci/ na tehdy velmi známé klinice , kde jsem zažila příjemný předoperační přístup a pooperační středověk. Po uplynutí několika dlouhých let, změně rodinné situace, postavy , konzultace s odborníky…. jsem se rozhodla ještě svůj staronový problém zkonzultovat u vás.

Využila jsem dostupné informace na internetu, články o vás i diskuzi na www.omlazení. Zaujal mě i váš vztah k výtvarnému umění.

Díky vašemu přístupu, komplexním informacím a dostatečnému prostoru pro otázky ženské nejistoty i obav , bylo následné rozhodování snadné a rychlé.

Nelituji a můžu vás všem vřele doporučit, přestože jsou konkrétní výsledky vaší práce podrobně jen na očích manželovi a v jeho rukou….

Teď, s odstupem 4 měsíců po operaci si ještě užívám vaši pooperační péči, nebo spíš přesně dávkovaný, detailní proces. Zvlášť v období prvních pooperačních návštěv jste skvělý. Zkontrolujete svoji práci znaleckým pohledem i rukama / na což se všechny v čekárně těšíme/, rozdáte rady a povely, mrknete těma svýma modrýma očima a dohodneme další návštěvu.

Vím, že mě nejspíš čeká už ta poslední, s focením. Prsa jsou v pořádku, jizvy zahojené, já stydlivě spokojená, manžel nadšený…

Tak ještě než se naposledy uvidíme, dovolte mi popřát Vám hodně stejně spokojených klientů, jako jsem já.

celý článek