Zde můžete zaslat svůj názor na služby kliniky Dr. Doležala. Za zaslané příspěvky předem děkujeme.

Kontaktní formulář:

 


Jméno:
E-mail:

Město:

Vyberte operaci *:

Obrázek:

Komentář *:

* povinné položky

 

Od klientů

Marcela Štěbrová / Vojkovice - modelace prsů

Vloni jsem po větším váhovém úbytku podstoupila modelaci prsů. Odhodlala jsem se k tomu ve svých téměř 51 letech. Jsem naprosto spokojená, na klinice se o mě nádherně a s láskou starali, pan MUDr. Doležal mi vše vysvětlil a i následná péče byla prvotřídní. Kdyby jsem se měla rozhodnout pro nějaký další zákrok, tak jedině u pana MUDr. Doležala. Moc všem děkuji za luxusní péči a zvýšení mého sebevědomí po báječně provedené operaci.

celý článek

 

Lenka Jakešová / Bystřice nad Pernštejnem - operace nosu

Z CELÉHO SRDCE DĚKUJI , že je někdo jako PAN doktor a jeho TÝM .. Děkuji za malý čumáček .. :-) Podruhé jsem se narodila, diky Vám .. Jste zlatý. Kdyby někdo z týmu potřeboval jakkoliv pomoci a bylo to v mých silách - bude mi ctí pomoci .. DĚKUJI JSTE UŽASNÍ .. DĚKUJI za kliniku Štěstí .. S pozdravem Lenka Jakešová :-)

celý článek

 

Pavlína Šachová / Praha - zvětšení prsů

Chtěla bych ještě touto cestou poděkovat MUDr. Doležalovi, paní Dudařové a celému týmu. To, co jsem měla v hlavě 20 let, se uskutečnilo během jednodenní operace, kterou jsem podstoupila vloni koncem února a od té doby si jen užívám a každý den se znovu a znovu raduji. Jediné, čeho můžu litovat, že jsem se neodhodlala podstoupit zákrok dřív. MUDr. Doležal je profesionál a "sochař" v tom nejlepším slova smyslu. Ocenila jsem, že dokáže i odmítnout slečnu (moji kamarádku), která bojektivně zákrok nepotřebuje. I to mne přesvědčilo, že jsem a budu v nejlepších rukou. A Vy, které se ještě rozhodujete, tak věřte, že také budete.

celý článek

 

Alena / - modelace prsů

Dobrý den. Dnes je to přesně na den 2 měsíce,co jsem podstoupila modelaci a zmenšení prsou.Jsem velice spokojená. Ve svých 53 letech jsem si splnila své téměř 20-ti leté přání. Nyní mám hrudník jak dvacítka :-)Všem vřele doporučuji !!! Neváhejte!!! Chci tímto poděkovat MUDr. Doležalovi, za vysoce profesionální přístup při samotné operaci a konzultacích.Díky patří i MUDr. Holzknechtovi a všem sestřičkám. MUDr. Doležal a jeho klinika vás nezklame !!!

celý článek

 

Lucie Lazarová / Frýdlant nad Ostravicí - zvětšení prsů

Dobrý den,před 3.týdny jsem podstoupila augmentaci prsou a velmi ráda bych se podělila o radost,kterou mám z plastické operace.Váhala jsem mezi "Perfect Clinic" a "Plastika Praha",kde rozhodla konzultace. Pan MUDr. Tomáš Doležal je velice příjemný člověk,sympaťák,vstřícný,pečlivý,velký profesionál a umělec.Jsem velice šťastná,že jsem dala na svůj instinkt a všem ženám a slečnám co váhají doporučuji pana MUDR.Doležala,včetně jeho celého týmu. Dostala se mi nejlepší péče a největší profesionalita,sestřičky jsou velice milé,hodné,klinika skvělá. Je mi 37let,odkojila jsem 3 děti a o takových prsou,které mám nyní, díky panu doktorovi se mi ani nesnilo. Jsou nádherné,bolesti minimální,užívám si. Tímto bych chtěla velice poděkovat celému týmu za skvělou péči.Jsem velice spokojená a tuto kliniku vřele doporučuji!!!!

celý článek

 

Míša / Plzeň - operace nosu

Dobrý den, tímto bych chtěla poděkovat panu doktoru a celému týmu za téměř jiný (lepší) život, který mám díky plastické operaci nosu. Kdyby se mě někdo v 5 letech zeptal, co bych si přála, odpověď by byla: jiný nos. Přesně to bylo mým přáním celých dvacet let. Nikdy jsem si na něj nezvykla, nepřijala ho… Dá se říct, že jsem byla opravdu nešťastná. O posmívání a urážkách ani nemluvim. Ve dvaceti jsem udělala důležité rozhodnutí ve svém životě. Ano, bylo to velmi těžké rozhodnutí,které mi změnilo život, ale teď už bych neměnila. Jestli někomu můžu poradit nebo mu dodat odvahu, tak budu jen ráda. Pan doktor Doležal je nejen skvělý člověk, ale především specialista ve svém oboru. Můžu ho jen doporučit. Jak vidíte, dnes jsem šťastnější, spokojenější... STÁLO TO ZA TO!

celý článek

 

Lenka / Liberec - zvětšení prsů

Dobrý den, před půl rokem jsem absolvovala zvětšení prsů a jsem za to moc ráda. Pana doktora Doležala jsem našla na internetu v jeho videích o projektu Nový život díky plastice, když jsem začala shánět informace o plastice. Velice se mi líbilo, že na konzultaci mi sám doporučil velikost implantátu a i když jsem si myslela, že mi doporučil zbytečně veliký, měl pravdu. Prsa vypadají krásně a i za tu počáteční bolest to všechno stálo. Všem, kteří si neví rady, nebo se trápí nějakými komplexy, tuto kliniku velice doporučuji. Všichni byli příjemní a vstřícní. Děkuji.

celý článek

 

Zlata / - zvětšení prsů

Přeji překrásný den, nemohu jinak a musim se s vami podělit o radost a nadšení, které díky panu Doležalovi mám, od operace jsem 4. měsíc a má ňadra jsou naprosto nádherná. Všem ženám a slečnám co váhají, doporučuji Pana Doležala a jeho celičký tým. Nedovedu si představit lepší péči a větší profesionalitu, než jaké se mi dostalo. Sestřičky jsou tak milé a ochotné, že přeci jen ta trocha bolesti po operaci je o mnoho snesitelnější. A pan doktor je opravdový umělec a veliký sympaťák :) Tímto bych chtěla velice poděkovat za rozzáření života a vyšší sebevědomí.

celý článek

 

Zuzana / Jesenik - zmenšení prsů

Dobry večer přesně dnes jsem šest let po operaci zmenšeni prsu a jsem moc rada,že jsem podstoupila tuto operaci a děkuji velmi pěkně panu Dr. Doležalovi za jeho kvalitni zákrok a přístup,jsem velmi spokojena a ještě jednou moc děkuji Račáková

celý článek

 

edita klausova / - operace břicha

Dobry den, rada bych chtela podekovat panu doktoru i celemu tymu, byla jsem na operaci bricha pred 4 mesici, a jsem velice spokojena, pan doktor je profesional, ochota, pece, po mych zkusenostech mohu vsem doporucit

celý článek

 

Jitka D / Praha - zvětšení prsů

Dobrý den,velmi ráda bych se podělila o radost,kterou mám z plastické operace-Augmentace.Na doporučení jsem si vybrala "Plastku Praha" a pana Dr.Doležala.O augmentaci jsem přemýšlela již delší dobu,protože po odkojení 2 dětí, již prsa nebyla taková jako dřív.Samozřejmě jsem se zákroku bála,ale díky přístupu celého kolektivu,který se na operaci podílel jsem zákrok bez problémů zvládla.Takže bych všem chtěla moc poděkovat za péči,vstřícnost a hlavně trpělivost se,kterou se staráte o své pacienty :)Jsem šťastná,že jsem si vybrala Vaší kliniku, a díky kladné zkušenosti Vás mohu jen a jen doporučit.Velké díky celému týmu Plastika Praha

celý článek

 

Daniela Novotná / - operace břicha

Zdravím všechny,jsem 4.den po operaci břicha,výkon se týkal liposukce břicha,sešití rozestoupených břišních svalů a odstranění přebytečné kůže.Pan dr.Doležal je naprosto úžasný profesionál,vše proběhlo a zatím probíhá naprosto skvěle,silnější bolesti jsem měla jen v den operace a ty se tlumily léky,od dalšího dne to byla v podstatě paráda,jediné co mi dávalo zabrat byly větry.Dnes jsem se vzbudila a vše je o další procenta lepší.Beru i Wobenzym,který je dle mého opravdu dobrý.Zkrátka,chci moc a moc poděkovat celému týmu pana doktora,včetně skvělých,ale opravdu skvělých sestřiček!!!Sama jsem sestra,takže vím o čem mluvím,jsou stále usměvavé,ochotné a velmi milé,prostě i když vám nebude dobře,postarají se o vás úžasně.Jsem opravdu velmi spokojená a nemohla jsem si vybrat lépe!!!Moc díky a zdravím celý tým. D. Novotná

celý článek

 

Lenka Plíštilová / Červený Kostelec - modelace prsů

Jsem MAXIMÁLNĚ SPOKOJENÁ s modelací prsou od Mudr.Tomáše Doležala.Je zpět mé ztracené sebevědomí.Všem kteří se rozhodují s operací neváhejte!Pana doktora vřele doporučuji!Je velmi vstřícný,pečlivý a obětavý.Tímto mu patří VELKÉ PODĚKOVÁNÍ i jeho celému personálu.

celý článek

 

Martina / Tábor - operace očních víček

Přeji hezký večer, jsem měsíc po operaci horních víček. Děkuji MUDr. Doležalovi a vlastně všem z týmu na klinice. Jsem velmi spokojená, operace mi pomohla od pálení očí a to bylo hlavní proč jsem na ni šla a z fotek vidím že mi i ubrala cca 10 let na vzhledu. Moc děkuji.

celý článek

 

Lucie / Praha - modelace prsů

Dobrý den, ráda bych se přidala k dalším spokojeným zákaznicím, které pan doktor má. Absolvovala jsem v dubnu modelaci poprsí a jsem nadšena. Určitě doporučuji... já v mládí různě tloustla, hubla, a to se projevilo na prsou, načež jsem začala mít komplex, kterého mě pan doktor zbavil. Jak jsem si v létě užívala nošení triček bez podprsenky :-) a momentálně se k němu chystám na rhinoplastiku.

celý článek

 

<< <  1  2  > >>