Implantáty Natrelle

Jestliže přemýšlíte o zvětšení prsů a už jste si o této operaci zjistila základní informace, pak určitě víte, že důležitý je nejen výběr dobrého plastického chirurga, ale o výsledku operace ve velké míře rozhodují i správně zvolené implantáty. S jejich výběrem vám pomůže právě lékař.

Logo Natrelle

My na naší klinice pro augmentace prsů používáme implantáty Natrelle od společnosti Allergan. Ptáte se proč? Protože si tento výrobce plně uvědomuje individualitu každé ženy, vychází jí vstříc, a proto vytvořil kolekci 500 typů implantátů, ze které je možné pro každou ženu vybrat ten nejvhodnější.

Krabice

Každý ze zmíněných 500 implantátů se od dalšího liší:

  • velikostí – jejíž výběr zkonzultujete s lékařem
  • tvarem – kdy základními tvary jsou tvar kulatý a tvar anatomický
  • rozměry – profilem (pro anatomický i kulatý implantát), výškou a šířkou (pouze u anatomického)

Implantáty Natrelle jsou tvořené obalem (jehož povrch je texturovaný) a samotným obsahem, kterým je silikonový gel (taktéž v několika typech). Všechny obsahují ve svém obalu ochrannou vrstvu, která zabraňuje prosakování silikonu.

Další důvody, proč pro augmentaci volíme implantáty Natrelle

  • kolekce Natrelle od Allegran je výsledkem více než 25 let zkušeností těch nejlepších odborníků v oboru a reprezentuje opravdu to nejlepší z augmentační technologie
  • i nadále probíhá intenzívní výzkum, díky kterému se i nadále zdokonalují vlastnosti implantátů a prodlužuje jejich životnost
  • implantáty Natrelle splňují nejpřísnější normy a směrnice v oblasti bezpečnosti a kvality. I tím se minimalizuje rizikokrátkodobých i dlouhodobých komplikací po augmentaci
  • na implantáty Natrelle se vztahuje takzvané výměnné pojištění. Pokud tedy dojde v horizontu 10 let od implantace k poškození implantátu potvrzeného výrobcem, má pacientka nárok na bezplatnou výměnu.
Kulaty implantat
Kulatý implantát
Anatomicky implantat
Anatomický implantát

Opravdu dopodrobna jsme problematiku výběru implantátů, správné velikosti a tvaru, sepsali na stránku Implantáty: Tvar, velikost, životnost. Podrobné informace nejen o implantátech, ale i obecně o augmentaci prsů najdete také v brožuře společnosti Allergan.

brozurka Příručka společnosti Neomed s.r.o. ke stažení zde