klinika3.jpg

Klinika

Naše pracoviště je privátní chirurgickou klinikou, která se specializuje na operace z oblasti plastické estetické chirurgie. Jedná se o moderní chirurgické pracoviště se špičkovým přístrojovým zařízením.

Kompletně vybavený velký operační sál, dva menší zákrokové sály a zkušený personál s tou nejvyšší kvalifikací nám poskytují to nejlepší technické a odborné zázemí pro provádění plného rozsahu operací jak v místní tak celkové anestesii.

Jeho součástí je též moderně vybavená ambulantní a lůžková část. Pokoje pacientů, vybavené vlastní koupelnou, WC, televizí a telefonem, poskytují maximální komfort a pocit soukromí. Pooperační péče na lůžkovém oddělení s nepřetržitou lékařskou službou splňuje ta nejpřísnější kriteria.

Představení týmu

clovek.png

MUDr. Tomáš Doležal se dlouhodobě věnuje oboru plastické chirurgie a patří ke špičkovým odborníkům v tomto oboru nejen v České republice.

V roce 1996 složil atestaci I. stupně v oboru chirurgie. Atestaci v oboru plastická chirurgie získal v roce 2001 a následně mu byla udělena licence České lékařské komory v oboru plastické chirurgie. Po promoci v roce 1991 pracoval na očním oddělení nemocnice Kladno, od roku 1993 na II. Chirurgické klinice Všeobecné fakultní nemocnice v Praze. V letech 1996 - 2002 pracoval na oddělení plastické chirurgie Ústavu lékařské kosmetiky Praha a v rámci dlouhodobých stáží na Klinice plastické chirurgie FNKV.

Absolvoval odborné stáže v USA, Anglii, Rakousku, Německu a Řecku.

Členem ISAPS: The International Society Of Aesthetic Plastic Surgery


eva.jpg

Eva Dudařová

Asistentka Eva Dudařová vyřizuje objednávky konzultací, telefonické a emailové dotazy klientů.

K zastižení je v pracovní dobu na telefonním čísle 608 369 436 nebo e-mailu [javascript protected email].

roman.jpg

MUDr. Roman Holzknecht

Po ukončení studia na Lékařské fakultě Královské Vinohrady v roce 1984, pracoval jako anesteziolog ve Fakultní nemocnici Královské Vinohrady až do roku 1993. Od roku 1990 získává zkušenosti rovněž v zahraničí, jako např. na Maltě, kde se věnoval anestezii novorozenců a dětí s vrozenými vývojovými vadami. Od roku 1994 pracuje jako soukromý anesteziolog. Absolvované přednášky a školení: * Celoživotní doškolování lékařů - celostátní kongresy, přednášky, kurzy

jungwirthova.jpg

MUDr. Anna Jungwirthová

MUDr. Anna Jungwirthová, narozena v r. 1961 v Žilině, promovala na 3. lékařské fakultě v Praze v roce 1986. V průběhu studia na lékařské fakultě pracovala jako pomocná vědecká síla na katedře fyziologie, spolupracovala na klinických zkouškách využití magnetoterapie v léčbě bolestivých stavů, spolupracovala na publikaci o principech a využití magnetoterapie, která je dnes běžně užívanou metodou léčby bolesti. Po promoci pracovala jako asistentka na katedře histologie 3. lékařské fakulty, následně ve Fakultní nemocnici Královské Vinohrady. Od roku 1995 pracuje v privátním zdravotnickém zařízení EGK, s. r. o., které provádí ročně kolem 1 200 gastroskopických a stejný počet kolonoskopických vyšetření, aktivně provádí i enteroskopická vyšetření pomocí double balloon enteroskopu, endosonografi cká vyšetření, zavádění BIB, PEG. Má atestaci v oboru interního lékařství a gastroenterologie.

Proč právě
Dr. Tomáš Doležal?

osobni_pristup.svg

Osobní přístup
 

 

veškeré operace provádí MUDr. Tomáš Doležal

od vstupní konzultace přes operaci až po poslední kontrolu

pan doktor s Vámi vybere to nejlepší řešení vašeho požadavku

po celou dobu má klient telefonní číslo pana doktora a může ho kontaktovat

profesionalita__a_dlouholeta_praxe.svg

Profesionalita a dlouholetá praxe

 

více jak 25 let praxe

stáže v zahraničí

člen mezinárodních organizací plastických chirurgů

pan doktor realizoval více jak 8500 plastických operací

utulne_prostredi_male_soukrome_kliniky.svg

Útulné prostředí malé soukromé kliniky

 

nadstandardní jednolůžkové pokoje, domácí prostředí

ctíme vaše soukromí

tým milých a ochotných sestřiček

profesionální tým na sále

zázemí kliniky (moderní technické vybavení, specialisté souvisejících lékařských oborů – anesteziologie, interní lékařství, psychologie)

komplexnost_sluzeb.svg

 Komplexnost služeb
   

 

kompletní předoperační vyšetření

vyšetření prsů

zdravotní prádlo

Naše služby

img-face-mobile.png
img-tits-mobile.png
img-body-mobile.png