botox2.jpg

Reference

Starší dáma, 2 dospělé děti

9. 4. 2010

„Už jsem toho na sobě vylepšovala hodně, ale jediné co mě mrzí, že jsem tady pana doktora nepoznala dřív. Jeho přístup,ruce, rady a pooperační péče jsou jedinečné. Mohla jsem mít pořádná prsa dávno- no, to zase ne, je ještě mladý, někdy se to musel naučit.V čekárně před konzultací jsem si prohlížela jeho fotky z cest a protože mám po operaci nového přítele, začneme taky cestovat. A ty fotky jsem byla příteli ukázat minulý týden.“

Celý článek

Žena 35let, 2 děti

2. 7. 2010

„Nemožně dlouho jsem čekala a zkoušela všechny zázraky na zpevnění poprsí- prášky, krémy, masáže.Vyhodila jsem zbytečně spoustu peněz. Teď jsem po operaci měsíc, mám prsa, o kterých jsem vždycky jen snila a záviděla je ostatním. Ještě je nemůžu moc zatěžovat cvičením, ale dělám všechno, co řekl doktor a vše se nádherně hojí. Doktor Doležal vypadal přísně, ale když mě prohlížel, měla jsem jistotu, že mi rozumí a svoji práci udělá dobře.“

Celý článek

Poděkování

17. 5. 2010

Dobrý den,také bych chtěla poděkovat panu Dr.Doležalovi
za profesionálně a perfektně odvedenou práci.Stejně jako píše p.Robert G,ten
kdo o operaci nevěděl,tak to nepoznal,změna byla přirozená,žádný radikální
zásah,ale mě to obrovsky pomohlo,hlavně sebevědomí se zvýšilo,svůj nos už
neřeším.Ještě jednou díky,a všem kdo se rozhoduje,zda jít na plastiku
nosu,pak jednoznačně Dr.Doležal.Pooperační péče také výborná,personál
úžasný.S pozdravem Petra M.

Celý článek

Alisa / operace nosu

26. 5. 2010

Dobry den! Pan doktor je vynikajici odbornik, milujici svoji praci a dokaze udelat zazrak, poradi Vam, vychazi z nej takova strasne prijemna aura.. je jak slunicko, ktery Vas den rozzari! Dekuji Vam pane doktore za odvedenou praci! Vrele doporucuji!

Celý článek

Lenka / zvětšení prsů

31. 5. 2010

Pana doktora Doležala můžu všem jenom doporučit, jsem 2 roky po zvětšení prsou a jsem maximálně spokojena nejenom s výsledkem ale i s péčí, průběhem a celým kolektivem. Pan doktor je nejenom skvělý chirurg ale hlavně estét a jeho práce a výsledky jsou podle mně nejhezčí, protože jsou nejpřirozenější. Jsem strašně ráda, že jsem si pro tuto operaci rozhodla právě pro MUDr. Doležala a kdybych se měla rozhodnout ještě jednou, neváhala bych ani sekundu. Pomohl mi zvýšit sebevědomí a za perfektní výsledek moc děkuji :)

Celý článek

Romana / Praha - zvětšení prsů

9. 6. 2010

Podstoupila jsem vysněné zvětšení prsů před dvěmi týdny. Doktor Doležal je skutečně člověk na správném místě. Cením si jeho rad a hlavně práce, protože moje prsa po tak krátkém čase od výkonu vypadají moc dobře a nejvíce si cením toho řezu, který je nepatrný a uložen tak, že není vůbec vidět!!! Děkuji za přístup a péči, kterou mi klinika poskytla, nesetkala jsem se s ochotnějším personálem už léta.. Jsem maximálně spokojená!!! PS: neznám lepší pocit, než splněný sen :-)

Celý článek

katarina / - zvětšení prsů

15. 6. 2010

Dobry den,s kamaratkou sme tiez podstupili operaciu prsnikov u pana doktora Dolezala a sme nad mieru spokojne,pan doktor je vynikajuci lekar,ale aj clovek,jeho pristup profesionalny,ale aj ludsky je nezaplatitelny. ked sa budem rozhodovat v buducnosti nad dalsou operaciou,tak lekara uz mam vybrateho,rozhodne nim bude pan doktor Dolezal. Vrelo doporucujem.

Celý článek

Eva / Praha - zvětšení prsů

8. 7. 2010

Také bych pana doktora ráda doporučila. Před rokem jsem podstoupila augmentaci prsou a jsem stoprocentně s jeho prací spokojená. Prsa vypadají moc hezky: přirozeně a souměrně a jizvičky se také brzy zahojily. Sestřičky se ke mě po zákroku chovaly příjemně a to si myslím, každá žena potřebuje, když je rozbolavělá. Navíc mi plně vyhovuje klidná lokalita kliniky!

Celý článek

Markéta / Praha - zvětšení prsů

23. 8. 2010

Pana Dr. Doležala mohu ve všech směrech jen DOPORUČIT. Je to člověk na pravém místě. Jeho profesionální a vstřícné jednání,vysvětlení všech otázek, skvěle odvedená operace, předoperační i pooperační péče… se vším jsem nadstandardně spokojená. Prsa po zvětšení vypadají výborně a velmi přirozeně. Klinika, na níž pan doktor operuje je příjemná, v klidném prostředí s velmi milým a ochotným personálem. Tímto bych chtěla moc a moc poděkovat panu Dr. Doležalovi za skvěle odvedenou operaci, profesionální a velmi milé jednání. Do budoucna se těším na naše další setkání.

Celý článek

Zdeňka / Praha - zvětšení prsů

23. 8. 2010

Jsem 10 měsíců po zvětšení prsou a jsem maximálně spokojená. Péče pana doktora a personálu byla naprosto skvělá. Všem mohu kliniku jen vřele doporučit. Pan doktor Doležal má šikovné ručičky od pána Boha.

Celý článek
«» | | 3 | | | ...

Chcete přidat referenci? Díky za vaši ochotu! potěší nás, když se necháte inspirovat našimi otázkami:

• Proč jste si vybrali kliniku Dr. Doležala?
• Jaká byla první konzultace?
• Jak probíhalo období předoperací?
• Jaké jsou vaše vzpomínky na pobyt u nás na klinice?
• Jak jste se citíl(a) po zákroku?
• A jak se máte a jak se cítíte teď?

Osobní údaje

Pole je povinné
Pole je povinné

Adresa

Vyberte operaci

Pole je povinné