botox2.jpg

Reference

Marcela Štěbrová / Vojkovice - modelace prsů

30. 6. 2015

Vloni jsem po větším váhovém úbytku podstoupila modelaci prsů. Odhodlala jsem se k tomu ve svých téměř 51 letech. Jsem naprosto spokojená, na klinice se o mě nádherně a s láskou starali, pan MUDr. Doležal mi vše vysvětlil a i následná péče byla prvotřídní. Kdyby jsem se měla rozhodnout pro nějaký další zákrok, tak jedině u pana MUDr. Doležala. Moc všem děkuji za luxusní péči a zvýšení mého sebevědomí po báječně provedené operaci.

Celý článek

Lenka Jakešová / Bystřice nad Pernštejnem - operace nosu

9. 3. 2015

Z CELÉHO SRDCE DĚKUJI , že je někdo jako PAN doktor a jeho TÝM .. Děkuji za malý čumáček .. :-) Podruhé jsem se narodila, diky Vám .. Jste zlatý. Kdyby někdo z týmu potřeboval jakkoliv pomoci a bylo to v mých silách - bude mi ctí pomoci .. DĚKUJI JSTE UŽASNÍ .. DĚKUJI za kliniku Štěstí .. S pozdravem Lenka Jakešová :-)

Celý článek

Pavlína Šachová / Praha - zvětšení prsů

13. 1. 2015

Chtěla bych ještě touto cestou poděkovat MUDr. Doležalovi, paní Dudařové a celému týmu. To, co jsem měla v hlavě 20 let, se uskutečnilo během jednodenní operace, kterou jsem podstoupila vloni koncem února a od té doby si jen užívám a každý den se znovu a znovu raduji. Jediné, čeho můžu litovat, že jsem se neodhodlala podstoupit zákrok dřív. MUDr. Doležal je profesionál a "sochař" v tom nejlepším slova smyslu. Ocenila jsem, že dokáže i odmítnout slečnu (moji kamarádku), která bojektivně zákrok nepotřebuje. I to mne přesvědčilo, že jsem a budu v nejlepších rukou. A Vy, které se ještě rozhodujete, tak věřte, že také budete.

Celý článek

Alena / - modelace prsů

25. 8. 2014
Dobrý den. Dnes je to přesně na den 2 měsíce,co jsem podstoupila modelaci a zmenšení prsou.Jsem velice spokojená. Ve svých 53 letech jsem si splnila své téměř 20-ti leté přání. Nyní mám hrudník jak dvacítka :-)Všem vřele doporučuji !!! Neváhejte!!! Chci tímto poděkovat MUDr. Doležalovi, za vysoce profesionální přístup při samotné operaci a konzultacích.Díky patří i MUDr. Holzknechtovi a všem sestřičkám. MUDr. Doležal a jeho klinika vás nezklame !!!
Celý článek

Lucie Lazarová / Frýdlant nad Ostravicí - zvětšení prsů

13. 7. 2014
Dobrý den,před 3.týdny jsem podstoupila augmentaci prsou a velmi ráda bych se podělila o radost,kterou mám z plastické operace.Váhala jsem mezi "Perfect Clinic" a "Plastika Praha",kde rozhodla konzultace. Pan MUDr. Tomáš Doležal je velice příjemný člověk,sympaťák,vstřícný,pečlivý,velký profesionál a umělec.Jsem velice šťastná,že jsem dala na svůj instinkt a všem ženám a slečnám co váhají doporučuji pana MUDR.Doležala,včetně jeho celého týmu. Dostala se mi nejlepší péče a největší profesionalita,sestřičky jsou velice milé,hodné,klinika skvělá. Je mi 37let,odkojila jsem 3 děti a o takových prsou,které mám nyní, díky panu doktorovi se mi ani nesnilo. Jsou nádherné,bolesti minimální,užívám si. Tímto bych chtěla velice poděkovat celému týmu za skvělou péči.Jsem velice spokojená a tuto kliniku vřele doporučuji!!!!
Celý článek

Míša / Plzeň - operace nosu

2. 5. 2014
Dobrý den, tímto bych chtěla poděkovat panu doktoru a celému týmu za téměř jiný (lepší) život, který mám díky plastické operaci nosu. Kdyby se mě někdo v 5 letech zeptal, co bych si přála, odpověď by byla: jiný nos. Přesně to bylo mým přáním celých dvacet let. Nikdy jsem si na něj nezvykla, nepřijala ho… Dá se říct, že jsem byla opravdu nešťastná. O posmívání a urážkách ani nemluvim. Ve dvaceti jsem udělala důležité rozhodnutí ve svém životě. Ano, bylo to velmi těžké rozhodnutí,které mi změnilo život, ale teď už bych neměnila. Jestli někomu můžu poradit nebo mu dodat odvahu, tak budu jen ráda. Pan doktor Doležal je nejen skvělý člověk, ale především specialista ve svém oboru. Můžu ho jen doporučit. Jak vidíte, dnes jsem šťastnější, spokojenější... STÁLO TO ZA TO!
Celý článek

Lenka / Liberec - zvětšení prsů

7. 4. 2014
Dobrý den, před půl rokem jsem absolvovala zvětšení prsů a jsem za to moc ráda. Pana doktora Doležala jsem našla na internetu v jeho videích o projektu Nový život díky plastice, když jsem začala shánět informace o plastice. Velice se mi líbilo, že na konzultaci mi sám doporučil velikost implantátu a i když jsem si myslela, že mi doporučil zbytečně veliký, měl pravdu. Prsa vypadají krásně a i za tu počáteční bolest to všechno stálo. Všem, kteří si neví rady, nebo se trápí nějakými komplexy, tuto kliniku velice doporučuji. Všichni byli příjemní a vstřícní. Děkuji.
Celý článek

Zlata / - zvětšení prsů

1. 4. 2014
Přeji překrásný den, nemohu jinak a musim se s vami podělit o radost a nadšení, které díky panu Doležalovi mám, od operace jsem 4. měsíc a má ňadra jsou naprosto nádherná. Všem ženám a slečnám co váhají, doporučuji Pana Doležala a jeho celičký tým. Nedovedu si představit lepší péči a větší profesionalitu, než jaké se mi dostalo. Sestřičky jsou tak milé a ochotné, že přeci jen ta trocha bolesti po operaci je o mnoho snesitelnější. A pan doktor je opravdový umělec a veliký sympaťák :) Tímto bych chtěla velice poděkovat za rozzáření života a vyšší sebevědomí.
Celý článek

Zuzana / Jesenik - zmenšení prsů

26. 3. 2014
Dobry večer přesně dnes jsem šest let po operaci zmenšeni prsu a jsem moc rada,že jsem podstoupila tuto operaci a děkuji velmi pěkně panu Dr. Doležalovi za jeho kvalitni zákrok a přístup,jsem velmi spokojena a ještě jednou moc děkuji Račáková
Celý článek

Edita Klausová / - operace břicha

19. 1. 2014
Dobry den, rada bych chtela podekovat panu doktoru i celemu tymu, byla jsem na operaci bricha pred 4 mesici, a jsem velice spokojena, pan doktor je profesional, ochota, pece, po mych zkusenostech mohu vsem doporucit
Celý článek
«»1 | | | ...

Chcete přidat referenci? Díky za vaši ochotu! potěší nás, když se necháte inspirovat našimi otázkami:

• Proč jste si vybrali kliniku Dr. Doležala?
• Jaká byla první konzultace?
• Jak probíhalo období předoperací?
• Jaké jsou vaše vzpomínky na pobyt u nás na klinice?
• Jak jste se citíl(a) po zákroku?
• A jak se máte a jak se cítíte teď?

Osobní údaje

Pole je povinné
Pole je povinné

Adresa

Vyberte operaci

Pole je povinné