novy-zivio-diky-plastice.jpg

Proč na plastickou operaci?

...Vaše příběhy

Můj příběh.

14. 9. 2010
Jmenuji se Martina a celý život žiji na severu Čech ve městě Litvínov. Dnes je mi 38 let. Jsem z jednovaječných dvojčat a se sestrou jsme si podobné jako vejce vejci .
Celý článek

„Ty jsi krásný chlapeček, jsi tady s babičkou?“

9. 9. 2010
Tato slova slýchává můj dvouletý syn od prodavaček, bankovních úřednic a jiných „tetiček“, když jdeme spolu do města.
Celý článek

Mým snem je plastická operace, zmenšení a modeláž prsou.

14. 9. 2010
Nemyslím si, že by můj příběh byl zrovna ten naprosto nej, ale pro mě je plastická operace snem, který si bohužel nikdy sama nesplním. Nicméně přesto svůj příběh posílám.
Celý článek

Já nemám štěstí,a tak mám malá prsa.

16. 9. 2010
Dobrý den, zasílám Vám svůj příběh. Spís důvod,proč stojím o plastickou operaci prsou.
Celý článek

A proč vlastně zrovna já?

7. 10. 0200
ráda bych se s Vámi podělila o svůj „příběh“, který se se prolíná celým mým životem. Už jako maličká jsem mamince záviděla její ženskost, a hlavně její prsa. Říkala jsem si: „Chci být už velká holka, těším se, až mi konečně narostou prsa a zadek a budu mít konečně nějaké tvary, nebudu vyžle jako jsem teď.“ Výsledek se nedostavoval.
Celý článek

plastická operace nosu

9. 10. 2010
Můj příběh není až tak zajímavý a popravdě si myslím že je i vlastně jednoduše prostý.Když by se mě někdo zaptal jestli chci plastickou operaci zadarmo,odpověděla bych mu určitě ANO.
Celý článek

udělat z velkého nosu přednost, nebo ho radši schovat

9. 10. 2010
Můj přáběh se stal asi před pěti lety. Byla jsem ještě mladá a příliš jsem si nevšímala svého zevnějšku. Holka hubená ve vytahaném svetru a teplácích.
Celý článek

Postavím se problému čelem a napíšu svůj příběh…

10. 10. 2010
Jmenuji se Jana a jsem studentka prvního ročníku VŠ. Je pro mě těžké napsat jak se cítím a mnoho lidí si asi řekne, že můj problén není tak velký – každou ženu přeci něco trápí, ale pokud se to silně projevuje na psychice a sebevědomí myslím si, že je plastická operace na správném místě.
Celý článek

Augmentácia prsníkov

11. 10. 2010
Dobrý deň Vám želám, úvodom mojich pár riadkov musím podotknúť, že o pánovi doktorovi som počula a čítala samé pochvalné referencie
Celý článek

Po osmi letech a 5ti dětech

11. 10. 2010
jestli můžu, taky přidám příběh. Žila jsem normálně až do 28 let doma s rodiči, chodila normálně do práce a s ničím si nelámala hlavu.. Až na to, že jsem byla trochu více při těle a přítel žádný…
Celý článek
«» | 2 | | | ...