novy-zivio-diky-plastice.jpg

Proč na plastickou operaci?

...Vaše příběhy

Nos jako třešnička na dortu

10. 2. 2017
Do školy jsem chodila se strachem, že mi zase začnou ubližovat. Teď už chodím ven, ale slovních útoků jsem se nezbavila.
Celý článek

Můj životní příběh

16. 9. 2010
Můj životní příběh není nijak ojedinělý, je o lásce, touze, radosti i smutku, bolesti, naději… Je o životních prohrách, ale nadějích, boji sama se sebou, ale i životních výhrách…
Celý článek

Prsa, za která bych se nemusela stydět

8. 9. 2010
Dobrý den, po dlouhém váhání jsem se rozhodla Vám také poslat svůj příběh.
Celý článek

Už v dětství jsem si slíbila, že to jednou musím udělat.

19. 9. 2010
Vážený pane doktore, reaguji na Vámi vyhlášenou soutěž o plastickou operaci zdarma. Vnímám to jako svou velkou životní výzvu a proto zasílám svůj příběh.
Celý článek

Můj příběh začíná pět týdnů po narození Kristýnky.

13. 9. 2010
Brouzdám si tak po internetu a najednou na mě jukne titulek, vyhraj si svou plastickou operaci. Tak jsem klikla, přečetla si co a jak a…
Celý článek

Jako malá jsem nikdy neměla problémy s váhou.

13. 9. 2010
Jako malá jsem nikdy neměla problémy s váhou. Ovšem z ničeho nic , v 8. Třídě jsem začala přibírat na váze. Nedávala jsem tomu moc velkou váhu a tiše si myslel,a že až povyrostu, kila se mi sami ztratí.
Celý článek

Stále jsem to nepřekonala…

21. 9. 2010
Začalo to v období puberty. V období, kdy už nejsou holčičky holčičkami chlapečci chlapečky, byl to čas nevinné puberty. Připadali jsme si dospělí.
Celý článek

Ráda bych docílila jasnějšího a něžnějšího vzhledu.

13. 9. 2010
Můj příběh ani příběhem není. Je to můj špatný pocit. Takový špatný pocit jaký mám třeba z většího zadečku, velkého nosu, krátkých nohou nebo ne zrovna nejlepší pleti. Co dělat? Liposukce se bojím, proto musím cvičit.
Celý článek

Moje problémová partie jsou prsa.

28. 9. 2010
Jmenuji se Diana, je mi 20 let a chtěla bych se s Vámi podělit o můj příběh. Uvažovat o plastické operaci jsem začala už od mých 18 let, ale jelikož je samotná operace velice finančně nákladná, tak jsem nakonec vždy skončila jen o uvažování do budoucna.
Celý článek

Již od základní školy jsem se potýkala s problémem velkého nosu.

14. 9. 2010
Ráda bych napsala svůj příběh,proč bych chtěla plastickou operaci. Již od základní školy jsem se potýkala s problémem velkého nosu.V naší rodině je to bohužel dědičné,ale jak už to bývá zdědila jsme velký nos já. Na základní škole jsem byla velice často terčem posměchu pro svůj velký nos.Snažila jsem se s tím bojovat,spoustu lidí bylo na mé straně,ale já měla komplex v sobě a dusila jsem se tím.
Celý článek
«»1 | | | ...