botox2.jpg

Zvětšení prsů

katarina / - zvětšení prsů

15. 6. 2010

Dobry den,s kamaratkou sme tiez podstupili operaciu prsnikov u pana doktora Dolezala a sme nad mieru spokojne,pan doktor je vynikajuci lekar,ale aj clovek,jeho pristup profesionalny,ale aj ludsky je nezaplatitelny. ked sa budem rozhodovat v buducnosti nad dalsou operaciou,tak lekara uz mam vybrateho,rozhodne nim bude pan doktor Dolezal. Vrelo doporucujem.

Celý článek

Eva / Praha - zvětšení prsů

8. 7. 2010

Také bych pana doktora ráda doporučila. Před rokem jsem podstoupila augmentaci prsou a jsem stoprocentně s jeho prací spokojená. Prsa vypadají moc hezky: přirozeně a souměrně a jizvičky se také brzy zahojily. Sestřičky se ke mě po zákroku chovaly příjemně a to si myslím, každá žena potřebuje, když je rozbolavělá. Navíc mi plně vyhovuje klidná lokalita kliniky!

Celý článek

Markéta / Praha - zvětšení prsů

23. 8. 2010

Pana Dr. Doležala mohu ve všech směrech jen DOPORUČIT. Je to člověk na pravém místě. Jeho profesionální a vstřícné jednání,vysvětlení všech otázek, skvěle odvedená operace, předoperační i pooperační péče… se vším jsem nadstandardně spokojená. Prsa po zvětšení vypadají výborně a velmi přirozeně. Klinika, na níž pan doktor operuje je příjemná, v klidném prostředí s velmi milým a ochotným personálem. Tímto bych chtěla moc a moc poděkovat panu Dr. Doležalovi za skvěle odvedenou operaci, profesionální a velmi milé jednání. Do budoucna se těším na naše další setkání.

Celý článek

Zdeňka / Praha - zvětšení prsů

23. 8. 2010

Jsem 10 měsíců po zvětšení prsou a jsem maximálně spokojená. Péče pana doktora a personálu byla naprosto skvělá. Všem mohu kliniku jen vřele doporučit. Pan doktor Doležal má šikovné ručičky od pána Boha.

Celý článek

Zdeňka / Praha - zvětšení prsů

23. 8. 2010

Jsem 10 měsíců po zvětšení prsou a jsem maximálně spokojená. Péče pana doktora a personálu byla naprosto skvělá. Všem mohu kliniku jen vřele doporučit. Pan doktor Doležal má šikovné ručičky od pána Boha.

Celý článek

Lucie Scheinpflugová / Teplice - zvětšení prsů

27. 9. 2010

8/10 to bude rok, co jsem podstoupila zvětšení prsů u Dr. Doležala a opravdu není dne abych se z tohoto rozhodnutí neradovala. Přístup před i po operací naprosto skvělý, výběr velikosti naprosto výborný a konečný výsledek naprosto oslňující: nerozeznatelné od přírodních. Chtěla bych panu doktorovi a celému týmu poděkovat za skvělou péči a výbornou práci, kterou odvedli, za vstřicné zodpovídání dotazů, které mě trápily po operaci a za skvělý konečný výsledek. Momentálně jsem velice spokojená, ale do budoucna veškeré úpravy zevnějšku jedině na této klinice ;)

Celý článek

Veronika / Praha - zvětšení prsů

8. 11. 2010

Můžu opravdu s jistotou říct, že pan doktor Doležal je velmi velmi nadaný a má šikovné ručičky. Ne jen, že svou práci dělá perfektně, ale je i velice milý a sympatický. I přes to, že jsem měla zezačátku docela strach, to pro mě byl velmi příjemný zážitek, jak péče před operací, kde sestičky byly velmi ochotné a vstřícné, tak i po operaci, protože podívat se poprví na nová prsa je opravdový zážitek :-) Jsem nadmíru spokojená, prsa vypadají jako pravá, nikdo nic a určitě nepoznal a můj přítel se nemůže nabažit. Kolikrát si říkám, že miluje víc má prsa než mě:-D Ale chápu ho ,jsou opravdu k sežrání. Pana doktora Doležala DOPORUČUJI!!

Celý článek

Michaela / - zvětšení prsů

13. 12. 2010

Dobrý den, chtěla bych moc poděkovat panu Doležalovi za skvěle odvedenou práci! O zvětšení prsou jsem uvažovala 3 roky a jsem ráda, že jsem se svěřila do správných rukou! Přístup pana dr.je jedinečný,moc milý,přátelský ale taky profesionální.Pooperační péče super.Sestřičky jsou taky moc hodné a milé.Ještě jednou moc děkuji všem kdo se na této kráse podílel.Všem doporučuji pana Doležala!!!

Celý článek

Jana Dvořáková / Praha - zvětšení prsů

3. 1. 2011

Už od střední školy jsem si přála potkat \"Kouzelného dědečka\", aby změnil to, v čem mi příroda vůbec nepřála - má prsa. Celá leta jsem se trápila komplexem malých prsou. Po dvou dětech mi nezůstalo vůbec nic, jen oči pro pláč. Dědečka jsem sice žádného nepotkala, ale kouzelníka ano - pana doktora Doležala. Z celého srdce bych mu chtěla poděkovat za krásná prsa, která teď mám, za jeho úžasný, vstřícný a profesionální přístup, za péči, kterou mi věnoval jak před operací, tak po ní. DĚKUJI! A děkuji také sestřičkám a celému týmu, který se o mě staral. Jsem teď nesmírně spokojená a všem mohu pana doktora Doležala=kouzelníka jen a jen doporučit!

Celý článek

Zpěvacka Victoria

30. 11. -0001

\"\"„Chtěla bych hned na začátku všem říci, že pokud uvažujete o plastickém zákroku na vašem těle, tak neváhejte a rovnou běžte na kliniku Plastická chirurgie Praha – www.plastikapraha.cz. Vím, že si říkáte – jak to bývá – „no, jo – holka asi dostala zaplaceno a teď chválí“, ale věřte mi, že to tak není. Pocházím z úplně normální rodiny, kde si nikdo na sobě nenechal nic upravovat a kde mi spíš říkali: \"nedělej to\". Jenže já se chtěla cítit opravdu jako žena a to jsem po porodu mého syna bohužel postrádala. Přemýšlela jsem kam jít a jakou kliniku oslovit, brouzdala jsem po internetu a pořád jsem nevěděla. Ve finále, když jsem někam zavolala, byli tam nepříjemní a to nemám ráda. Tady na plastice Praha jsou úžasní lidé, jak celý personál, tak hlavně pan MUDr. Tomáš Doležal, ten má opravdu za prvé milionové ručičky a za druhé veeeeeeelkouuuu trpělivost :) zažil si se mnou, podle mě, krušné chvilky.:) Jsem opravdu nadšená, jak ze samotného výsledku, tak i s péčí před a po. A nemyslete si, že se takto chovali jen ke mně – že mám známou tvář. To opravdu ne. Měla jsem tu možnost zažít a slyšet komunikaci celého personálu a i pana MUDr. Tomáše Doležala s jinými pacientkami a můžu s naprosto čistým svědomím říci, že tato klinika - Plastika Praha a hlavně přístup, talent, trpělivost, smysl pro krásu a lidskost MUDr. Tomáše Doležala, by měla jít příkladem a vzorem všem jiným klinikám a doktorům.

Jsou tady super!!!!

Pevně věřím, že tato reference nevypadá moc uměle – ale jsem tak nadšená a hlavně šťastná, že chci, aby to všichni věděli a pokud uvažují o změně, či úpravě tuto kliniku navštívili… :) :)

Celý článek
«» | 2 |