botox2.jpg

Zvětšení prsů

Veronika Bartošová / - zvětšení prsů

10. 1. 2012

Od puberty jsem trpěla mindráky kvůli své postavě. Kost a kůže, vpředu nic, vzadu nic. Dělala jsem vše možné pro to, abych přibrala a získala konečně trochu ženskou postavu, za kterou bych se nemusela stydět. Pár let uběhlo, pár kil přibylo, zadek se zakulatil, ovšem na hrudníku se nic nezměnilo a mindráky též nezmizely. Mnohokrát jsem o plastické operaci přemýšlela, ale rodina mě od toho odrazovala, kamarádky kroutily hlavou a přítel o této možnosti nechtěl ani slyšet. Jenomže nebyl bych \"Býk\", kdyby si nepostavila hlavu a nerozhodla se ze dne na den pomoci své psychice a zmenit si život. Pan doktor Doležal byl dle počtu a spokojených recenzí jasná volba, které nelituji v nejmenším! Je to již půl roku, co jsem podstoupila augmentaci, mezitím ani jediná komplikace, vše se krásně a velice rychle zahojilo a výsledkem jsem nadmíru spokojená nejen já, ale i přítel:o)) Tímto chci panu doktorovi veřejně poděkovat za jeho perfektně odvedenou práci, přístup k pacientkám a za to, že díky jeho \"zlatým ručičkám\" si mnoho dívek a žen může splnit svůj největší sen:o)

Celý článek

Hanka / Liberec - zvětšení prsů

10. 1. 2012

Touto cestou, byť po 3 letech od operace, bych chtěla poděkovat panu dr. Doležalovi a celému týmu za profesionálně a perfektně odvedenou práci. Je to člověk na svém místě. Prodělala jsem augmentaci prsů a mohu jedním slovem říci: ZÁZRAK !!!Ještě jednou děkuji, žiji jiný život. Doporučuji jednoznačně a jedině pana dr. Doležala. Děkuji. /42 let, 2 děti/

Celý článek

Daya / Praha - zvětšení prsů

15. 5. 2012

Jednim slovem: Vynikajici! Ve chvili,kdy jsem absolvovala konzultaci u dr. Dolezala, jsem vedela, ze mam jasno, ze chci jedine k nemu a ze mu jednoduse duveruji. Naprosto me nadchl: svym pristupem, jak mi vse vysvetlil, poradil, jaky tvar, druh implantatu by byl pro me telo nejlepsi a proc,atd.. a vysledek? Prsa jsou krasna a prirozena. Jsem stastna, ze jsem se rozhodla prave pro tohoto p. doktora a jednoznacne doporucuji. Dle meho nazoru, je to nejlepsi plasticky chirurg siroko daleko, ktery svou praci dela s laskou, a hlavne sve praci opravdu rozumi! Dekuji!

Celý článek

zdenka / praha - zvětšení prsů

12. 11. 2012

krasny den přeji všem ,chtěla bych v první řadě říct že pan doktor Doležal mě naprosto překvapil svym užasnym přístupem…byla jsem na konzultaci u 3 ruznych doktorech a popravdě vždycky jsem vyšla zklamana byla jsem tam 10 minut nikdo mi nic nevysvětlilno prostě jsem se necítila dobře a na potřetí jsem se objednala k panu doktorovi DOLEŽALOVI jsem nadšena a určitě pujdu jen k němu…po hodině konzultace jsem byla přesvědšena o tom že do toho jdu věřim mu na 100% jen ted mam nějaky problémy s prsama tak musim počkat ale určo unor březen jdu do toho:-)pane doktore moc se k vam těšim a děkuji za užasny přístup…všem doporučuji…

Celý článek

Dagmar / - zvětšení prsů

9. 1. 2013

Pan doktor je dokonalý muž s velkým estetickým cítěním. Velmi oceňuji jeho umění. Ověřte si reference a práce ostatních, než někomu svěříte své tělo. Já jsem přes všechny smíšené pocity, které jsem v počátcích měla (strašně jsem se obávala konečného výsledku) velice spokojená a mám dokonalá prsa. Je to člověk na správném místě. Také bych chtěla pochválit i ostatní personál.

Celý článek

Jana / - zvětšení prsů

9. 1. 2013

Po 3konzultacích na různých klinikách jsem si bez váhání zvolila pana doktora…výborný přístup, výborná práce..byla jsem a jsem velmi spokojená jak s panem doktorem, personálem, prostředím a s výsledkem…velká pochvala , můžu jenom doporučit, stojí to za to!!!

Celý článek
«» | | 3