botox2.jpg

Zvětšení prsů

Pavlína Šachová / Praha - zvětšení prsů

13. 1. 2015

Chtěla bych ještě touto cestou poděkovat MUDr. Doležalovi, paní Dudařové a celému týmu. To, co jsem měla v hlavě 20 let, se uskutečnilo během jednodenní operace, kterou jsem podstoupila vloni koncem února a od té doby si jen užívám a každý den se znovu a znovu raduji. Jediné, čeho můžu litovat, že jsem se neodhodlala podstoupit zákrok dřív. MUDr. Doležal je profesionál a "sochař" v tom nejlepším slova smyslu. Ocenila jsem, že dokáže i odmítnout slečnu (moji kamarádku), která bojektivně zákrok nepotřebuje. I to mne přesvědčilo, že jsem a budu v nejlepších rukou. A Vy, které se ještě rozhodujete, tak věřte, že také budete.

Celý článek

Lucie Lazarová / Frýdlant nad Ostravicí - zvětšení prsů

13. 7. 2014
Dobrý den,před 3.týdny jsem podstoupila augmentaci prsou a velmi ráda bych se podělila o radost,kterou mám z plastické operace.Váhala jsem mezi "Perfect Clinic" a "Plastika Praha",kde rozhodla konzultace. Pan MUDr. Tomáš Doležal je velice příjemný člověk,sympaťák,vstřícný,pečlivý,velký profesionál a umělec.Jsem velice šťastná,že jsem dala na svůj instinkt a všem ženám a slečnám co váhají doporučuji pana MUDR.Doležala,včetně jeho celého týmu. Dostala se mi nejlepší péče a největší profesionalita,sestřičky jsou velice milé,hodné,klinika skvělá. Je mi 37let,odkojila jsem 3 děti a o takových prsou,které mám nyní, díky panu doktorovi se mi ani nesnilo. Jsou nádherné,bolesti minimální,užívám si. Tímto bych chtěla velice poděkovat celému týmu za skvělou péči.Jsem velice spokojená a tuto kliniku vřele doporučuji!!!!
Celý článek

Lenka / Liberec - zvětšení prsů

7. 4. 2014
Dobrý den, před půl rokem jsem absolvovala zvětšení prsů a jsem za to moc ráda. Pana doktora Doležala jsem našla na internetu v jeho videích o projektu Nový život díky plastice, když jsem začala shánět informace o plastice. Velice se mi líbilo, že na konzultaci mi sám doporučil velikost implantátu a i když jsem si myslela, že mi doporučil zbytečně veliký, měl pravdu. Prsa vypadají krásně a i za tu počáteční bolest to všechno stálo. Všem, kteří si neví rady, nebo se trápí nějakými komplexy, tuto kliniku velice doporučuji. Všichni byli příjemní a vstřícní. Děkuji.
Celý článek

Zlata / - zvětšení prsů

1. 4. 2014
Přeji překrásný den, nemohu jinak a musim se s vami podělit o radost a nadšení, které díky panu Doležalovi mám, od operace jsem 4. měsíc a má ňadra jsou naprosto nádherná. Všem ženám a slečnám co váhají, doporučuji Pana Doležala a jeho celičký tým. Nedovedu si představit lepší péči a větší profesionalitu, než jaké se mi dostalo. Sestřičky jsou tak milé a ochotné, že přeci jen ta trocha bolesti po operaci je o mnoho snesitelnější. A pan doktor je opravdový umělec a veliký sympaťák :) Tímto bych chtěla velice poděkovat za rozzáření života a vyšší sebevědomí.
Celý článek

Jitka D / Praha - zvětšení prsů

16. 1. 2014
Dobrý den,velmi ráda bych se podělila o radost,kterou mám z plastické operace-Augmentace.Na doporučení jsem si vybrala "Plastku Praha" a pana Dr.Doležala.O augmentaci jsem přemýšlela již delší dobu,protože po odkojení 2 dětí, již prsa nebyla taková jako dřív.Samozřejmě jsem se zákroku bála,ale díky přístupu celého kolektivu,který se na operaci podílel jsem zákrok bez problémů zvládla.Takže bych všem chtěla moc poděkovat za péči,vstřícnost a hlavně trpělivost se,kterou se staráte o své pacienty :)Jsem šťastná,že jsem si vybrala Vaší kliniku, a díky kladné zkušenosti Vás mohu jen a jen doporučit.Velké díky celému týmu Plastika Praha
Celý článek

Petra Drkošová / Třebotov - Praha západ - zvětšení prsů

7. 4. 2012
Ve středu 4.4. jsem absolvovala u pana doktora augmentaci a musím ocenit přístup, jak pana doktora, tak i ostatního personálu. Všichni byli velmi milí a vstřícní.Mohu vřele doporučit....
Celý článek

Žena 30 let, 2 děti

2. 7. 2010

„To co udělal MUDr. Doležal je jako zázrak, taková prsa jsem měla naposledy v 18 letech, než jsem porodila a kojila. Pak mi šla těhotenská kila dolů, ale z prsou zbyla jen prázdná kůže. Mám sto chutí se zase opalovat nahoře bez, chodím schválně bez podprsenky a užívám si lačných chlapských pohledů“

Celý článek

Dívka 18 let, bezdětná

2. 7. 2010

„Kamarádka mě přemluvila na operaci, prý mě pomůže zvednout sebevědomí. Od malička mám tělo jako kluk a mindrák že, rachotím kostmi a nemám prsa. Teď jsem nadšená,že mám konečně prsa i nového přítele, který mě přemlouvá na modeling.“

Celý článek

Lenka / zvětšení prsů

31. 5. 2010

Pana doktora Doležala můžu všem jenom doporučit, jsem 2 roky po zvětšení prsou a jsem maximálně spokojena nejenom s výsledkem ale i s péčí, průběhem a celým kolektivem. Pan doktor je nejenom skvělý chirurg ale hlavně estét a jeho práce a výsledky jsou podle mně nejhezčí, protože jsou nejpřirozenější. Jsem strašně ráda, že jsem si pro tuto operaci rozhodla právě pro MUDr. Doležala a kdybych se měla rozhodnout ještě jednou, neváhala bych ani sekundu. Pomohl mi zvýšit sebevědomí a za perfektní výsledek moc děkuji :)

Celý článek

Romana / Praha - zvětšení prsů

9. 6. 2010

Podstoupila jsem vysněné zvětšení prsů před dvěmi týdny. Doktor Doležal je skutečně člověk na správném místě. Cením si jeho rad a hlavně práce, protože moje prsa po tak krátkém čase od výkonu vypadají moc dobře a nejvíce si cením toho řezu, který je nepatrný a uložen tak, že není vůbec vidět!!! Děkuji za přístup a péči, kterou mi klinika poskytla, nesetkala jsem se s ochotnějším personálem už léta.. Jsem maximálně spokojená!!! PS: neznám lepší pocit, než splněný sen :-)

Celý článek
«»1 | |