novy-zivio-diky-plastice.jpg

Již od základní školy jsem se potýkala s problémem velkého nosu.

Autor: Petra

Můj příběh

Ráda bych napsala svůj příběh,proč bych chtěla plastickou operaci.

Již od základní školy jsem se potýkala s problémem velkého nosu.V naší rodině je to bohužel dědičné,ale jak už to bývá zdědila jsme velký nos já.

Na základní škole jsem byla velice často terčem posměchu pro svůj velký nos.Snažila jsem se s tím bojovat,spoustu lidí bylo na mé straně,ale já měla komplex v sobě a dusila jsem se tím.

V dospělosti jsem s tím také bojovala a moc jsem se bála,že si ani nenajdu partnera .

Měla jsem ve svém životě velké štěstí a našla jsem si partnera ,který nikdy neměl problém s mým nosem.Ale já jsem se tím trápil a trápím do dnes.

Vdala jsem se a mám dvě krásné děti.Mají malinkatý nosánek po tatínkovi a to jsem velice ráda.

I když všichni říkají, že dcera je celá po mě,opravdu nosík po mě nezdědila a má ho malinký po svém tatínkovi.Ani syn nos po mě nezdědil .

I když mému partnerovi můj nos nevadí a nikdy nevadil,velice ráda bych prodělala jeho zmenšení.Myslím si že, díky svému velkému nosu mám i problém s chrápáním a to znepříjemňuje život i mému manželovi.

Myslím si že operace nosu by mi zvedla sebevědomí ,protože s tím mám díky svému komplexu problém.Navíc jsem zatím na rodičovské dovolené a až se budu vracet do práce,menší noc by mi mohl pomoci najít třeba lepší práci a hlavně chtěl bych začít podnikat jako masérka a myslím si že vzhled je také celkem důležitý.

Toto je tak v kostce životní příběh můj a boje s mým velkým nosem.

Petra