novy-zivio-diky-plastice.jpg

Prsa, za která bych se nemusela stydět

Autor: Marie

Dobrý den,

po dlouhém váhání jsem se rozhodla Vám také poslat svůj příběh.

Stačilo by napsat ten z minulého týdne, kdy jsem čekala na manžela v jednom supermarketu a zkrátila si čas nakouknutím do obchodu s prádlem. Zaujal mě výprodej luxusních plavek za docela slušné ceny a začala jsem se mezi nimi probírat. Vtom ke mně přistoupila paní prodavačka: „Na vás nic nemáme“. Nedala jsem se a beze slova si dál prohlížela vystavené modely. „Máme jen do déčka a vy máte určitě aspoň ef.“ Poděkovala jsem a už jsem byla na odchodu, ale paní za mnou ještě zvolala: „…no asi budete mít spíš géčko, no každej jsme nějakej…“.

Začalo to mnoha lety, snad už v době dospívání, kdy mi začala růst prsa. Nejdříve jsem se těšila, až budu moc nosit opravdovou podprsenku, ale následující období mi přineslo jen potíže a stud. Prsa mi totiž narostla nesymetricky, pravé větší než levé. Maminka mě sice uklidňovala, že prý pravá strana bývá vždy větší než levá, ale já jsem záviděla všem dívkám a kamarádkám v okolí souměrná prsa a za svůj nedostatek jsem se natolik styděla, že jsem se vyhýbala i pobytu u vody a na koupališti. Pravé problémy mě však čekaly při výběru a nakupování prádla, a ty mám samozřejmě dodnes.

V době těhotenství a po porodu se situace ještě zhoršila s tím, že mi prsa narostla do rozměrů, které se mi nelíbí. Ovšem to pravé stále vede!

Často jsem si říkala: „Co s tím? Jedině uřezat!“ Ale v době mého mládí to byl pouze černý humor a pomyšlení na vlastní plastickou operaci totéž jako myšlenka na soukromý let do vesmíru.

A tak sen nejen o hezkých a pravidelných prsou, ale i o krásném prádle a plavkách mi zůstal dodnes. Tak si prohlížím krásné prádlo na fotografiích na netu a v obchodech a potom si jdu koupit to neforemné, nehezké, které mi navíc nikdy nemůže sedět, protože výrobce nepočítá s tím, že každé prso je jinak velké.

A tak se mi v poslední době stále na mysl dere myšlenka na zmenšení a modelaci prsou, která by mi splnila můj dávný sen a také konečně dopřála prsa, za která bych se nemusela stydět.

zasílám svůj příběh a souhlas s využitím a zveřejněním fotodokumentace nebo video záběrů z praktického provádění plastické operace vyhlašovatelem veřejné soutěže soutěžícímu.