novy-zivio-diky-plastice.jpg

Ráda bych docílila jasnějšího a něžnějšího vzhledu.

Autor: Jitka

Můj příběh ani příběhem není. Je to můj špatný pocit. Takový špatný pocit jaký mám třeba z většího zadečku, velkého nosu, krátkých nohou nebo ne zrovna nejlepší pleti. Co dělat? Liposukce se bojím, proto musím cvičit. Jediný špatný pocit, který můžu sama zmírnit či dokonce změnit. Záleží jen na pevné vůli a chuti. Je to těžké, ale možné. Co však dál? Velký nos lze odstranit pouze operativně, ale bylo by to narušení celého výrazu a tváře. Nejsem o tom pevně přesvědčená. A co krátké nohy? Jediné řešení - prodloužení. Se špatnou pletí bojuji už léta pomocí čištění ultrazvukem, různými kosmetikami a přípravky, nedokáži říci do jaké míry úspěšně.

Mé špatné pocity jsou otázkou životosprávy, přírody, dispozic, genů. Jejich odstranění je víceméně náročné, bolestivé, drahé či téměř nemožné.

K mému výčtu špatných pocitů však patří ještě jeden, a to oční víčka. Oční víčka, která jsou nevýrazná. Nebo spíše až moc výrazná. Ráda bych docílila jasnějšího a něžnějšího vzhledu. Je to zákrok splnitelný, který neruší celý výraz, za to přispěje, alespoň trochu, mému sebevědomí.

Jitka