botox2.jpg

Modelace prsů

Marcela Štěbrová / Vojkovice - modelace prsů

30. 6. 2015

Vloni jsem po větším váhovém úbytku podstoupila modelaci prsů. Odhodlala jsem se k tomu ve svých téměř 51 letech. Jsem naprosto spokojená, na klinice se o mě nádherně a s láskou starali, pan MUDr. Doležal mi vše vysvětlil a i následná péče byla prvotřídní. Kdyby jsem se měla rozhodnout pro nějaký další zákrok, tak jedině u pana MUDr. Doležala. Moc všem děkuji za luxusní péči a zvýšení mého sebevědomí po báječně provedené operaci.

Celý článek

Alena / - modelace prsů

25. 8. 2014
Dobrý den. Dnes je to přesně na den 2 měsíce,co jsem podstoupila modelaci a zmenšení prsou.Jsem velice spokojená. Ve svých 53 letech jsem si splnila své téměř 20-ti leté přání. Nyní mám hrudník jak dvacítka :-)Všem vřele doporučuji !!! Neváhejte!!! Chci tímto poděkovat MUDr. Doležalovi, za vysoce profesionální přístup při samotné operaci a konzultacích.Díky patří i MUDr. Holzknechtovi a všem sestřičkám. MUDr. Doležal a jeho klinika vás nezklame !!!
Celý článek

Lenka Plíštilová / Červený Kostelec - modelace prsů

22. 11. 2013
Jsem MAXIMÁLNĚ SPOKOJENÁ s modelací prsou od Mudr.Tomáše Doležala.Je zpět mé ztracené sebevědomí.Všem kteří se rozhodují s operací neváhejte!Pana doktora vřele doporučuji!Je velmi vstřícný,pečlivý a obětavý.Tímto mu patří VELKÉ PODĚKOVÁNÍ i jeho celému personálu.
Celý článek

Lucie / Praha - modelace prsů

11. 10. 2013
Dobrý den, ráda bych se přidala k dalším spokojeným zákaznicím, které pan doktor má. Absolvovala jsem v dubnu modelaci poprsí a jsem nadšena. Určitě doporučuji... já v mládí různě tloustla, hubla, a to se projevilo na prsou, načež jsem začala mít komplex, kterého mě pan doktor zbavil. Jak jsem si v létě užívala nošení triček bez podprsenky :-) a momentálně se k němu chystám na rhinoplastiku.
Celý článek

Anonym

9. 4. 2010

Protože v čekárně nejen sedím a čekám, ale i poslouchám- posílám pár anonymních pochvalných postřehů nejen k vaší práci.

Kdyby jste měl pro nás pacientky připravený malý hodnotící dotazník, určitě by vás naše „psaníčka“ podporovala a vychvalovala. Jen nám jej radši nepřipravujte v den odchodu po operaci, to jsme ještě moc bolavé a ufňukané…Po měsíční kontrole u vás by to bylo asi ideální/ prsa už máme zdomácnělá, odzkoušená, pochválená, jizvy už jsou zhojené a dbáme vašich rad a doporučení…/

Celý článek

mamina, 31 let, 2 děti / Trutnov - modelace prsů

21. 9. 2010

Nenašla jsem lepší způsob, jak panu dr. Doležalovi dostatečně poděkovat, tak píši svoje DOPORUČENÍ pro všechny z Vás, které touží po změně a nemůžou se rozhodnout… Děkuji za jeho lidský a profesionální přístup, provedení operace a před- i pooperační péči, za úžasný tým, kterým se obklopil. Rozhodovala jsem se dlouho, dokonce jsem byla už objednaná na jinou kliniku, ale pořád mi něco \"vadilo\" - nebyla jsem si jistá, i když jsem toho hodně přečetla a posbírala reference. Pak jsem se rozhodla zrušit objednanou konzultaci a objednala jsem se k panu dr. Doležalovi. Najednou se mi ulevilo a byla jsem si jistá, že jsem našla správnou cestu. Poslechla jsem svůj 6. smysl a splnil se mi můj sen! Ještě jednou děkuji za krásný výsledek Vaší práce!

Celý článek

Lucie Turková / Praha-východ - modelace prsů

6. 4. 2011

Dobrý den, jsem asi měsíc a týden po operaci po asymetrii, rozdíl v prsou skoro 3 čísla, a výsledek je úžasný!!! Pan doktor Doležal má zlaté ruce. S jeho prací jsem moc spokojená a jsem teď úplně jiná… moc šťastná!!! Konečně mi stouplo sebevědomí a cítím se jako žena. A tímto bych panu doktorovi chtěla moc moc moc poděkovat za jeho práci. Taky bych chtěla pochválit sestřičky na soukromé klinice kde jsem podstoupila plastickou operaci. Sestřičky byly moc hodné a příjemné. Kdo má stejný problém jako já a bojí se že se výsledek nepovede, doporučuji osobně pana Doležala.Když jsem se probudila po operaci, nic mě nebolelo a když jsem poprvé uviděla výsledek, nemohla jsem uvěřit jak krásnou ženskou ze mě pan doktor udělal. Děkuji vám pane doktore…

Celý článek

Markéta / Čkyně - modelace prsů

24. 10. 2011

Dobrý den,náhodně jsem narazila na Vaše stránky a všimla si co jste udělaly pro ženy a dívky které měly se svým tělem různé komplexy.Velice mne toto zaujalo,jelikož mám stejný problém jako některé výherkyně.Tyto operace jsou celkem nákladné a každý si to nemůže dovolit.Bylo to od Vás velice hezké.Asi nezáleží tolik na kráse,ale když se každý den probouzíte a večer usínáte s problémem je to opravdu těžké.

Celý článek

Dáša / Poděbrady - modelace prsů

26. 9. 2012

Dobrý den, koncem května jsem podstoupila modelaci prsou a musím konstatovat, že pan doktor Doležal je opravdu jednička ve svém oboru. Jsem velice nadšená nejen z jeho výkonu, ale i z jeho přístupu ke člověku, jako takovému. Je velice příjemný, vstřícný, prostě profesionál. Proto jej můžu vřele doporučit všem ženám, které se na tuto či jinou operaci prsou chystají.

Celý článek

Pavlína / Praha - modelace prsů

31. 1. 2013

Dobrý den, pan doktor je úžasný člověk, všechno při konzultaci skvěle vysvětlil. I přes malé komplikace, které nastaly po operaci, se mnou vždy všechno konzultoval osobně a nebo telefonicky, pokaždé byl velmi vstřícný a ochotný. Konečně mám prsa, za která se nemusím stydět. Děkuji pane doktore zvedl jste mi sebevědomí.

Celý článek