novy-zivio-diky-plastice.jpg

Implantáty

implants.jpg

Implantáty POLYTECH se vyrábí výhradně v Německu. KAŽDÝ IMPLANTÁT je během výroby opakovaně měřen a vážen. Specialisté je kontrolují zrakem po každé fázi výroby, celkem 10krát.

polytech-logo.jpg

Materiálem je certifikovaný silikon specializovaného výrobce NuSil.

Výsledky elongace pouzdra, simulace dynamických sil, nárazové zkoušky násobně překračují normu určující hodnocení implantátů ISO 10993 a jsou nadstandardem v tomto odvětví.

blite_obr.jpg

B-Lite® je první skutečnou inovací v technologii prsních implantátů za více než 30 let. Jde o unikátní kombinaci klinicky ověřených materiálů, které snižují hmotnost prsních implantátů, aniž by se zmenšil jejich objem nebo velikost.

b-lite_logo_blue_png.png

Lehkosti je dosaženo pomocí patentované technologie kombinující vysoce čisté mikrosféry hladce spojené s vysoce kohezivním gelem medicínské kvality poslední generace.

Odlehčené implantáty B-Lite® vyvinul Dr. Jacky Govrin-Yehudain, který má rozsáhlé zkušenosti s účinky gravitace na prsní tkáň u tisíců žen.

mentor-obr.jpg

Prsní implantáty MENTOR® patří k nejoblíbenějším na světě –  splňují nejvyšší nároky na kvalitu a bezpečnost a jsou doporučovány pro augmentace i rekonstrukce prsou.  Kvalita a bezpečnost kulatých i anatomických implantátů MENTOR® je prověřena řadou dlouhodobých lékařských studií i evropskou certifikací.

logo_mentor.jpg


Jako první na světě získaly implantáty MENTOR® americkou certifikaci FDA. Proto se pro prsní implantáty MENTOR® rozhodlo již více než 6 milionů žen na celém světě.

Znáte i vy všechny výhody pětihvězdičkových implantátů MENTOR®?